• Місія
  • Про інститут
  • Експерти
  • Новини
  • Статті
  • Контакти

Інститут Національного Розвитку

ІНР
Вівторок, 19 Жовтня 2021 / Категорія Новини

КОНФЕРЕНЦІЯ З МОРСЬКОЇ БЕЗПЕКИ «АЗОВ – 2021»

12 жовтня 2021 року за ініціативи Інституту національного розвитку, Центру глобалістики «Стратегія XXI» та Українського інституту морського права і безпеки відбулась конференція, присвячена морській безпеці під назвою «АЗОВ – 2021».

Конференція розпочалась зі вступного слова модератора заходу — директора Інституту Національного розвитку Миколи Кравченка.

Першим доповідав капітан 1 рангу ВМС ЗС України запасу, Директор Інституту зовнішньополітичних досліджень Григорія Миколайовича Перепелиці, який розповів про становище Чорного та Азовського морів з точки зору міжнародної політики та права.

Наступним виступив капітан 1 рангу ВМС ЗС України запасу, Заступник Начальника Штабу ВМС ЗС України (2004-2020) Андрій Риженко й розповів про військово-морські аспекти безпеки Азово-Чорноморського регіону.

Наступний спікер — перший командир полку “Азов”, народний депутат України VIII скликання, Андрій Білецький розповів про морську безпеку в системі державної безпеки України.

Завершив військовий блок Заступник Голови ГО «УКРСУДПРОМ» Володимир Коваль, розповівши про Перспективи суднобудування і судоремонту України в контексті посилення спроможностей ВМС України.

Презентацію економічного блоку конференції розпочав президент Центру глобалістики “Стратегія XXI”, експерт з енергетичних та безпекових питань Михайло Гончар, розповівши про один з викликів сучасності — газові потоки Росії в Європу: трубопроводи подвійного призначення.

Завершив ж своїм виступом основну частину конференції — член наглядової Ради Українського Інституту морського права і безпеки Ханс Петтер Мідттун, розповівши про Гібридні методи російської агресії в Балтійському та Баренцевому морях. Досвід Норвегії для Азово-Чорноморського регіону.

В обговоренні тем Конференції також приймали участь представники державних установ, громадських організацій, акредитовані в Україні військові аташе та дипломати з Австралії, Польщі, Швеції, Данії, Норвегії, Фінляндії, Естонії та Румунії.
Онлайн трансляція заходу відбувалася за підтримки інформаційного партнера “Цензор.НЕТ”

Резюмуючи, модератор заходу Олександр Чупринюк підбив підсумки конференції.

Детальніші матеріали конференції та виступи спікерів будуть опубліковані згодом.

Читайте також

Відбулося нагородження переможців Національного Конкурсу малих літературних форм ім.А.Лупиноса.
Проросійський колабораціонізм в Україні та методи боротьби з ним
«Територіальна оборона як інструмент протидії російській агресії»

Copyright © 2020 Інститут Національного Розвитку

ВГОРУ