У США 1,5-річного хлопчика оголосили мертвим, а за 5 годин знайшли живим у морзі

Усміхнений 18-місячний хлопчик з Аризони після утоплення в басейні

Усміхнений 18-місячний хлопчик з Аризони після утоплення в басейні

Інцидент у басейні та помилкова констатація смерті

У штаті Аризона 18-місячний хлопчик ледь не потонув у сімейному басейні. Родичі виявили дитину без свідомості обличчям донизу близько 17:38 8 лютого. Один із них одразу почав серцево-легеневу реанімацію. Батьки визнали, що переглядали футбольний матч і могли не помітити, як син сам пішов до басейну. Вранці того дня вони курили марихуану.

Дитину доставили до відділення невідкладної допомоги Mercy Gilbert Medical Center. Близько 18:20 лікар констатував смерть. Проте працівники судово-медичної служби, які прибули близько опівночі, знайшли хлопчика живим — він дихав.

Розслідування та подальші події

Місцева прокуратура розслідує випадок. Батькам рекомендують висунути обвинувачення у неналежному поводженні з дитиною. Хлопчика гелікоптером перевезли до дитячої лікарні у Фініксі. За даними джерела, зараз Вінсент дихає за допомогою апарата штучної вентиляції легень. Лікарі запобігли серйозному ураженню мозку, але потрібне тривале спостереження та реабілітація. Лікарня провела внутрішнє розслідування, однак його результати не оприлюднили.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *